Cookie / süti kezelés
Website-unkon cookie-kat használunk, melyek célja, hogy teljesebb körű
szolgáltatást nyújtsunk látogatóink részére. Tudjon meg többet…
Elfogadom

Tv műsor

Reggel

00:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
00:20
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
01:05
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:55
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
06:35
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:20
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
07:40
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:20
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
08:35
Család és otthon (szolgáltató műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
09:35
Médiaklikk (szolgáltató műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:35
Summa (hír-, politikai műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
11:35
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
00:20
Akvárium Stage Pass (zenei műsor)
01:20
Micsoda csapat (film)
03:25
Én vagyok itt (zenei műsor)
05:10
Tanárok gyöngye (filmsorozat)
06:00
Töf-töf elefánt (gyermek műsor)
06:05
Dörmögőék legújabb kalandjai (gyermek műsor)
06:15
A nagy ho-ho-horgász (gyermek műsor)
06:20
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
06:30
Teletabik (gyermek műsor)
06:45
Teletabik (gyermek műsor)
06:55
Maja, a méhecske (gyermek műsor)
07:10
Maja, a méhecske (gyermek műsor)
07:20
Raju, a riksa (gyermek műsor)
07:25
Raju, a riksa (gyermek műsor)
07:35
Rejtélyek Tesz-Vesz városban (filmsorozat)
08:00
Matrica - Négyzetgyök (gyermek műsor)
08:05
Papírmesék (filmsorozat)
08:15
Papírmesék (filmsorozat)
08:20
Irány Okido! (filmsorozat)
08:30
A gumimacik (gyermek műsor)
08:55
A gumimacik (gyermek műsor)
09:20
Aladdin (gyermek műsor)
09:40
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
10:05
Kókusz Kokó, a kis sárkány (gyermek műsor)
10:15
Kókusz Kokó, a kis sárkány (gyermek műsor)
10:30
Hahó Pip! (gyermek műsor)
10:40
Hahó Pip! (gyermek műsor)
10:55
Rozsdalovag (filmsorozat)
11:05
Rozsdalovag (filmsorozat)
11:20
Gógyi felügyelő (gyermek műsor)
11:45
Digby, a tinisárkány (gyermek műsor)
11:55
Digby, a tinisárkány (gyermek műsor)
01:50
Önök kérték! (szórakoztató műsor)
02:05
P'amende
02:45
Az én '56-om (dokumentumfilm)
03:00
Ízőrzők: Tényő (szabadidős műsor)
03:10
Szellem a palackból... (ismeretterjesztő műsor)
03:35
Profit7 (hír-, politikai műsor)
04:00
Iskolapad (hír-, politikai műsor)
04:20
Himnusz (zenei műsor)
04:25
Hogy volt!?
05:20
Noé barátai (ismeretterjesztő műsor)
05:45
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
05:50
Reformáció hétről hétre (vallási műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:40
Kenó (szórakoztató műsor)
06:45
Gasztroangyal (gasztronómiai műsor)
07:45
Rome Reports - Vatikáni híradó (életstílus)
08:10
"Így szól az Úr!" (vallási műsor)
08:20
Református riportok (vallási műsor)
08:45
Isten kezében (vallási műsor)
09:20
Kereszt-Tények (vallási műsor)
09:25
Katolikus krónika (vallási műsor)
10:00
Új nemzedék (szolgáltató műsor)
10:25
Baptista magazin (vallási műsor)
11:00
Evangélikus riportok (vallási műsor)
11:25
Tanúságtevők (vallási műsor)
00:15
M4 Sport stúdió (sportműsor)
00:25
Ulti magazin
01:00
UEFA Bajnokok Ligája (sportműsor)
02:45
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
04:35
Gillette World Sport 2017 (sportműsor)
05:05
Szabadidő magazin (sportműsor)
05:05
Evezős magazin (sportműsor)
05:30
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
07:35
Múlt és Jelen egy időben (sportműsor)
08:05
kisBAJNOK magazin (sportműsor)
09:10
Góóól (sportműsor)
10:25
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó (életstílus)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:45
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
13:35
Kárpát Expressz (szolgáltató műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:20
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:35
Család és otthon (szolgáltató műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:35
Világ (hír-, politikai műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:35
Médiaklikk (szolgáltató műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:33
Szemtől szembe (hír-, politikai műsor)
17:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:35
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:10
A meseerdő lakói (filmsorozat)
12:20
A meseerdő lakói (filmsorozat)
12:35
Matrica - Négyzetgyök (gyermek műsor)
12:40
Gyerekversek (gyermek műsor)
12:45
Mirr-murr kandúr kalandjai (gyermek műsor)
12:55
Loopdidoo (gyermek műsor)
13:00
Loopdidoo (gyermek műsor)
13:05
Loopdidoo (gyermek műsor)
13:15
A kis herceg legújabb kalandjai (gyermek műsor)
13:35
A kis herceg legújabb kalandjai (gyermek műsor)
14:00
Hoppi mesék (gyermek műsor)
14:10
Béci és Réci (filmsorozat)
14:20
Béci és Réci (filmsorozat)
14:35
JoNaLu (filmsorozat)
15:00
Póló (gyermek műsor)
15:05
Póló (gyermek műsor)
15:15
A kis időutazók (gyermek műsor)
15:40
Mandaléna kisasszony (film)
16:40
A gumimacik (gyermek műsor)
17:05
A gumimacik (gyermek műsor)
17:25
Aladdin (gyermek műsor)
17:50
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
18:15
Szelíd Ben: A fekete arany (film)
12:00
Déli harangszó (életstílus)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:50
Luther
13:10
Tisztelet a kivételnek! (film)
14:30
Uchebnik (film)
16:15
Melbourne '56 - Olimpia és forradalom (dokumentumfilm)
17:00
Hogy volt!? (szórakoztató műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:35
A kalandor és a lady (filmsorozat)
12:25
Gillette World Sport 2017 (sportműsor)
13:00
UEFA BL magazin (sportműsor)
13:30
Forma-1 (sportműsor)
14:50
M4 Sport stúdió (sportműsor)
15:00
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
16:45
M4 Sport stúdió (sportműsor)
17:00
Kézilabda közvetítés (sportműsor)
18:45
UEFA BL magazin (sportműsor)